Haber
Balıkesir’den deprem bölgesine gıda yüklü 5 tır daha gönderildi
![](https://haber-daday.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/balikesirden-deprem-bolgesine-gida-yuklu-5-tir-daha-gonderildi-YkA5Pv2q.webp)
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları kapsamında Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerden etkilenen bölgeye 70 tır, ardından 5 tır gıda yardım malzemesi gönderildi.
Büyükşehir Belediyesi, ilk depremin ardından 70 tır dolusu yardım malzemesi, 313 çalışan ve 216 aracı deprem bölgesine gönderdi.
Fırıntaş’ın ürettiği ve Fırıncılar Odası’nın tedarik ettiği 3 tır market ekmeği, 1 tır köy ekmeği ve 1 tır süt Kahramanmaraş, Hatay ve Adıyaman’da depremzedeler için yola çıktı.