Haber

TGC İskenderun temsilcisi gazeteci Akın Bodur tedavi için İstanbul’a getirildi

Hatay’da meydana gelen depremde yaralı olarak bulunan Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) İskenderun temsilcisi gazeteci-yazar Akın Bodur’un İstanbul’daki tedavisine devam edilecek.

TGC’den yapılan açıklamada, Kahramanmaraş’ta “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen ve 11 ili etkisi altına alan depremler nedeniyle hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı dilendi, yaralılara geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu. .

Açıklamada, depremde enkaz altında kalarak yaralanan TGC İskenderun Temsilcisi gazeteci-yazar Akın Bodur’un da Sağlık Bakanlığı’na bağlı hava ambulansıyla Adana’dan İstanbul’a getirildiği belirtildi.

Açıklamada, Bodur’un sol kolunun dirsekten kesilerek bacaklarının kırıldığı ve ilk tedavisinin Hatay Dörtyol Hastanesi ve Gelişim Hastanesi’nde yapıldığı belirtildi.

“Bu hastanelerin sağlık personeli ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Akın Bodur’un tedavisi İstanbul Halkalı’daki Atakent Hastanesi’nde devam edecek. Sürece büyük katkı sağlayan Sağlık Bakanlığı’na ve Atakent Hastanesi’nin hizmet verdiği Acıbadem Sağlık Kümesi’ne teşekkür ediyoruz. bağlı ise, tedaviyi kim üstlenecek.”???? ???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu